Home › Podhale hokeistki

Podhale hokeistki

Od wielu lat jest bardzo chętnie wybieranym kierunkiem turystycznych ekspedycji a także atrakcyjnym celem dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Podhale to unikalna kraina, na terenie której czekają na gości jedyne w swoim rodzaju atrakcje.

Doskonale rozwinięta baza noclegowa jest kolejnym walorem tej części kraju. Efekt? Turystyka ma się tutaj bardzo szybko. Co warto zwiedzić w trakcie wycieczki po tej części kraju? Na jakie atrakcje należy zwrócić wyjątkową uwagę? Podhale to głównie wspaniałe krajobrazy. W miejscowej scenerii główne miejsce zajmują malownicze górskie pasma oraz przepiękna dolina Dunajca. A jakie miejscowości trzeba tutaj zwiedzić? Jednym z ważniejszych ośrodków turystycznych w tej części kraju jest Nowy Targ. Doskonała baza noclegowa i bardzo dobre połączenia to najważniejsze kwestie, które docenili zaglądający tutaj turyści. Dla wielu miłośników podróży to miasto jest doskonałym punktem początkowym dla niejednej wycieczki po okolicy. Podhale kusi też tak znanym miejscem, jakim jest Zakopane. Zimowa stolica Polski to cenne perełki architektury a także pobliskie Tatry.

Wycieczki po nich każdemu piechurowi mogą dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń.

Podhale to również ciekawa oferta dla mniej aktywnych turystów. Atrakcyjnym celem wycieczki może się okazać Gubałówka, wielką sympatią cieszą się także wycieczki objazdowe po najbardziej interesujących miejscowościach Podhala.

Dębno Podhalańskie lub Łopuszna - oto wybrane miejscowości, które kuszą turystów cennymi zabytkami. Podhale to wyjątkowe atrakcje przyrodnicze i wspaniałe pejzaże. To również wyjątkowe skarby sztuki ludowej, z którymi na pewno warto się zapoznać w trakcie zwiedzania tej wspaniałej krainy..


Zobacz:
Części samochodowe
Kasa fiskalna w gabinecie lekarskim w Poznaniu
Rozwód: co robić?

Page top