Home › Atrakcyjne ceny mieszkań na południu Pragi

Atrakcyjne ceny mieszkań na południu Pragi

Komfortowa lokalizacja lokalu jest chyba największą bolączką osób, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest bardzo różnorodna. Naturalnie im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa. Obecnie jednak stolica jest idealnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość stref zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą o której często mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

Jednak przez lata spopularyzowane legendy nie są już aktualne.

Współcześnie świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym regionie powstaje najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnóstwo szkół oraz przedszkoli. Ponadto jest tutaj mnóstwofirm usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..

Page top